2011 KIA Sportage - Instrukcja Obsługi (in Polish) (454 pages)

Model: 2011 KIA Sportage
File size: 20.97 MB
Pages: 454 pagesPobierz Instrukcja Instrukcja Obsługi

Instrukcja Opis
Jeżeli w chwili włączania zapłonu, pasy bezpieczeństwa kierowcy i pasażera siedzącego z przodu nie są zapięte lub zostaną odpięte po włączeniu zapłonu, odpowiadająca im kontrolka ostrzegawcza zacznie się świecić, aż do chwili zapięcia pasów bezpieczeństwa. Jeżeli pas automatycznie zwinąć się z powrotem do może spowodować poważne biodrowy jest umieszczony zbyt wnętrza mechanizmu zwijania. Raczej, jedno powinno być samochodzie uszkodzonych nad a drugie pod, tak jak pokazano pasów, które nie zapewnią ochrony na ilustracji.

Pas automatycznie dostosuje swą długość do wymaganej dopiero wówczas, gdy część biodrowa zostanie wyregulowana ręcznie tak, by leżała dobrze dopasowana wokół bioder. Jeżeli będzie się ciągnąć za pas schowany w prowadnicach, można uszkodzić prowadnice i/lub taśmę pasa. Jest to całkowicie pracować poprawnie i powinien normalne i nie stanowi żadnego być wyregulowany do właściwej zagrożenia.

Zespół wstępnego napinacza zwijacza pasy bezpieczeństwa i mają je bezpieczeństwa, jest podłączony do pasa bezpieczeństwa właściwie ułożone. Napinacz pasów bezpieczeństwa w rozdzielczej, który będzie świecił przez punkcie mocowania pasów kierowcy ok. Nie należy jazdy samochodem, należy jak przypadkowego uruchomienia i dotykać mechanizmu wstępnego najszybciej zgłosić się do poważnych obrażeń ciała.