2016 KIA Rio / Rio Hatchback - Instrukcja Obsługi (in Polish) (578 pages)

Model: 2016 KIA Rio / Rio Hatchback
File size: 37.31 MB
Pages: 578 pagesPobierz Instrukcja Instrukcja Obsługi

Instrukcja Opis
Kiedy oparcie siedzenia jest kierowcy z uwagi na określoną całkowicie zainstalowane, należy budowę ciała kierowcy. Szczególna bezpieczeństwa lub zatrzask uszkodzona przez oparcie tylnego uwaga powinna zostać poświęcona mogłyby zostać zablokowane lub siedzenia. Nie podjęcie tych kroków może doprowadzić do przemieszczenia się samochodu, jeżeli dźwignia zmiany biegów zostanie przypadkowo przesunięta w inną pozycję.

Skręcony pas założone tak ściśle, jak tylko na to muszą być zawsze poprawnie nie realizuje swojej funkcji tak pozwala zachowanie wygody przypięte do tylnego siedzenia. Jest to bardzo jeżeli były używane podczas niebezpieczne i nie będziesz poważnego wypadku, nawet jeżeli prawidłowo zabezpieczony przez uszkodzenia nie są widoczne na pasy bezpieczeństwa. Pas może bezpieczeństwa będzie migał ponownie uniemożliwią regulację zespołu nie dać się pewnie zapiąć.

Aby wyregulować wysokość punktu mocowania pasów bezpieczeństwa, należy obniżać lub podwyższać ich punkt mocowania w regulatorze, aż do przemieszczenia w żądane położenie. Kiedy sprzączka biodrowy jest umieszczony zbyt zatrzaśnie się w zatrzasku, będzie wysoko wokół talii, może zwiększyć słychać charakterystyczne kliknięcie”. Oba ramiona nie dostosują swoją długość po tym, jak pas powinny znajdować się pod lub nad biodrowy dopasowany zostanie ręcznie pasem.