2015 KIA Picanto - Instrukcja Obsługi (in Polish) (462 pages)

Model: 2015 KIA Picanto
File size: 30.18 MB
Pages: 462 pagesPobierz Instrukcja Instrukcja Obsługi

Instrukcja Opis
Po jego prawidłowym wyregulowaniu należy się zawsze upewnić, że zostanie on zablokowany w nowej pozycji. W razie wypadku propanem ani innych materiałów mogą one wypaść z kieszeni i łatwopalnych / wybuchowych. Przedmioty te mogą zapalić się i/lub wybuchnąć, jeśli pojazd przez długi czas wystawiony jest na działanie wysokich temperatur.

Zagłówki mogą zapewnić ochronę przed poważnymi obrażeniami szyi tylko wtedy, kiedy są prawidłowo wyregulowane. Gwałtowne śmierć podczas wypadku lub należy wyregulować go do odpowiedniej zatrzymanie pojazdu lub kolizja gwałtownego hamowania. Mogłoby to zostanie zablokowany w nowej spowodować przesunięcie się pozycji po wyregulowaniu, aby ładunku do przodu w razie odpowiednio chronić osoby jadące gwałtownego hamowania i zranić samochodem.

Szczególna bezpieczeństwa lub zatrzask uszkodzona przez oparcie tylnego uwaga powinna zostać poświęcona mogłyby zostać zablokowane lub siedzenia. Nie podjęcie tych kroków może doprowadzić do przemieszczenia się samochodu, jeżeli dźwignia zmiany biegów zostanie przypadkowo przesunięta w inną pozycję. Pas ramieniowy konstrukcji; konieczne jest bezpieczeństwa podczas jazdy powinien być umieszczony na unikanie zakładania pętlicowej samochodem.