2011 KIA Picanto - Instrukcja Obsługi (in Polish) (375 pages)

Model: 2011 KIA Picanto
File size: 27.21 MB
Pages: 375 pagesPobierz Instrukcja Instrukcja Obsługi

Instrukcja Opis
Pas ramieniowy konstrukcji; konieczne jest mieć zapięte pasy powinien być umieszczony na unikanie zakładania pętlicowej bezpieczeństwa podczas jazdy środku ramienia przechodząc części pasa na brzuch. Kiedy sprzączka najbardziej skuteczna, jeżeli wysokość zatrzaśnie się w zatrzasku, będzie pasów bezpieczeństwa zostanie słychać charakterystyczne kliknięcie”. Jeżeli pas jest zbyt wysoko, może to zwiększyć prawdopodobieństwo odniesienia obrażeń ciała w razie wypadku.

Napinacz wstępny został zamontowany, aby zapewnić ścisłe przyleganie pasów bezpieczeństwa do ciała pasażera w przypadku określonego rodzaju zderzenia czołowego. Napinacz wstępny pasów bezpieczeństwa wraz z poduszkami bezpieczeństwa może zostać uruchomiony, jeżeli zderzenie czołowe jest wystarczająco silne. Poprawnie zapięte wypadku mogą spowodować pasy bezpieczeństwa zmniejszają wyrzucenie dziecka z rąk dorosłego ryzyko wystąpieniem takich i uderzenie nim w elementy wnętrza zdarzeń.

Podczas dostępnych trzypunktowych pasów należy spróbować przesadzić je bliżej użytkowania pasów bezpieczeństwa, ich bezpieczeństwa. Jeżeli mimo tego biodrowa część powinna być powinna być zapięta ściśle wokół bioder pas wciąż dotyka twarzy lub szyi dziecka, umieszczona tak nisko i tak ściśle, jak to tak nisko jak to możliwe. Należy powinno ono ponownie skorzystać z tylko możliwe na biodrach, a nie wokół okresowo sprawdzać dopasowanie fotelika do przewożenia dzieci.