2010 KIA Picanto - Instrukcja Obsługi (in Polish) (375 pages)

Model: 2010 KIA Picanto
File size: 33.97 MB
Pages: 375 pagesPobierz Instrukcja Instrukcja Obsługi

Instrukcja Opis
Jeżeli zagłówki zostaną wykorzystywana do przechowywania w ochronie głowy oraz karku w poprawnie wyregulowane, mogą małych przedmiotów potrzebnych przypadku kolizji. Aby ponownie zainstalować zagłówek jazdy, a pasy bezpieczeństwa nie są należy włożyć pręty zagłówka w otwory w niej dostępne do użytku. Następnie należy go lub śmierć w razie wypadku lub wyregulować do odpowiedniej podczas gwałtownego hamowania.

Ustawić oparcie przednie w górną i wcisnąć mocno do tyłu, aż do pozycję oraz w razie potrzeby usłyszenia kliknięcia po zaskoczeniu przesunąć przednie siedzenie do oparcia na swoim miejscu. Podnieść oparcie i wcisnąć mocno do tyłu, aż do usłyszenia kliknięcia po zaskoczeniu oparcia na swoim miejscu. Nie podjęcie tych kroków może doprowadzić do przemieszczenia się samochodu, jeżeli dźwignia zmiany biegów zostanie przypadkowo przesunięta w inną pozycję.

Pas ramieniowy konstrukcji; konieczne jest mieć zapięte pasy powinien być umieszczony na unikanie zakładania pętlicowej bezpieczeństwa podczas jazdy środku ramienia przechodząc części pasa na brzuch. Kiedy sprzączka najbardziej skuteczna, jeżeli wysokość zatrzaśnie się w zatrzasku, będzie pasów bezpieczeństwa zostanie słychać charakterystyczne kliknięcie”. Jeżeli pas jest zbyt wysoko, może to zwiększyć prawdopodobieństwo odniesienia obrażeń ciała w razie wypadku.