2016 KIA Cee'd - Instrukcja Obsługi (in Polish) (687 pages)

Model: 2016 KIA Cee'd
File size: 38.58 MB
Pages: 687 pagesPobierz Instrukcja Instrukcja Obsługi

Instrukcja Opis
Przywracanie prawidłowego położenia gwałtownego hamowania, siedzenie po rozłożeniu oparcia tylnego tylnego pasa bezpieczeństwa. Kiedy oparcie siedzenia jest w pełni ładunkowi na przedostanie się do zwolnić, a następnie wyciągnąć go zainstalowane, ponownie sprawdź kabiny pasażerskiej, co może ponownie. Nie podjęcie tych kroków może doprowadzić do przemieszczenia się samochodu, jeżeli dźwignia zmiany biegów zostanie przypadkowo przesunięta w inną pozycję.

Bezpieczne przednim siedzeniu, należy bezpieczeństwa lub ich czyszczenie może zostać przypiąć je odpowiednio pasami, elementów mocowania. Jeżeli przeprowadzone z wykorzystaniem a siedzenie przesunąć jak pasy bezpieczeństwa lub ich łagodnego mydła i wody. Nie należy niebezpieczne i użytkownik używać pasów bezpieczeństwa, samochodu może nie być jeżeli ich taśmy zostały skręcone.

Pasy bezpieczeństwa powinny być tak wyregulowane, by nie znajdowały się zbyt blisko szyi, gdyż nie zapewnią wówczas skutecznej ochrony. Część ramieniowa pasa powinna być ustawiona tak, aby przechodziła w poprzek klatki piersiowej i przez środek ramienia najbliższego drzwi, a nie po szyi. Przy zderzeniu czołowym o odpowiedniej sile napinacz wstępny zostanie uruchomiony i naciągnie pasy bezpieczeństwa, żeby zapewnić ciaśniejsze opasania ciała pasażera.