2014 KIA Carens - Užívateľská príručka (in Slovak) (633 pages)

Model: 2014 KIA Carens
File size: 28.49 MB
Pages: 633 pagesStiahnite si manuál Užívateľská príručka

Manuálny Popis
Namontovanou detskou sedačkou skúste pohýbať vo všetkých smeroch a skontrolujte, či je pevne pripútaná. Po rozopnutí sa bezpečnostný pás navinie späť do bežnej pohotovostnej polohy, aby bol pripravený na pripútanie normálne sediaceho cestujúceho. Ak opierka hlavy zavadzia detskej sedačke, kvôli správnemu umiestneniu detskej sedačky odstráňte danú opierku hlavy.

Nesprávne správne uchytenou detskou usmrtenia dieťaťa v prípade upevnená detská sedačka by sa sedačkou. Vždy sa riaďte pokynmi mohla hýbať, otáčať, naklopiť nesmiete ukotvenie detskej na montáž a používanie detskej alebo oddeliť od sedadla, a sedačky používať na sedačky uvádzané výrobcom. Zvýšená záťaž spôsobená viacerými sedačkami by mohla zapríčiniť, že sa poškodí upevňovací popruh alebo oko, čo by mohlo mať za následok vážne alebo smrteľné zranenie.

Nezapojené popruhu na príslušný držiak potiahnite poistnú páčku smerom kovové jazýčky spôn by mohli detskej sedačky a popruh nahor) dozadu z prvej zaistenej dieťaťu umožniť dosiahnuť na dotiahnite, čím upevníte sedačku v polohy. Nikdy nenechávajte za následok poškodenie motora kľúče vo vozidle s deťmi bez štartéra a v dôsledku preťaženia dozoru. Motor by sa nemusel nezasahujte do systému dať naštartovať alebo by došlo k imobilizéra ani ho nijako jeho vypnutiu krátko po neupravujte.