2014 KIA Carens - Instrukcja Obsługi (in Polish) (727 pages)

Model: 2014 KIA Carens
File size: 39 MB
Pages: 727 pagesPobierz Instrukcja Instrukcja Obsługi

Instrukcja Opis
Przeciągnij taśmę pasa oparcia fotela do takiego, które jest wsiadaniu bezpieczeństwa przez zatrzask najbardziej pożądane. Po włożeniu pasa oparcie fotela jest zablokowane na bezpieczeństwa, dociągnij taśmę pasa swoim miejscu. Pociągnij do góry dźwignię ułatwiającą położenia, aby oparcie było wsiadanie i wysiadanie z samochodu zablokowane.

Przedmioty przewożone na składanych oparciach tylnych siedzeń, nie powinny sięgać wyżej, niż górna powierzchnia oparć siedzeń przednich. W razie nagłego zatrzymania ładunek może przesunąć się do przodu i doprowadzić do poważnych obrażeń ciała lub uszkodzeń samochodu. Aby zapobiec uszkodzeniu tylnego pasa bezpieczeństwa, umieść sprzączkę tylnego pasa bezpieczeństwa w kieszeni, pomiędzy oparciem tylnych siedzeń i poduszką siedzeń, i włóż taśmę tylnego pasa bezpieczeństwa w prowadnicę.

Ustaw oparcie przedniego siedzenia do położenia pionowego i jeśli zachodzi potrzeba, przesuń przednie siedzenie do przodu. Kiedy ustawiasz oparcie siedzenia z powrotem w położeniu pionowym, zawsze upewnij się, czy jest ono zablokowane na swoim miejscu przez popchnięcie górnej powierzchni oparcia. Aby korzystać z tylnego siedzenia, unieś i pociągnij do tyłu oparcie siedzenia przez pociągnięcie dźwigni lub taśmy składania oparcia tylnych siedzeń.