2008 KIA Carens - Instrukcja Obsługi (in Polish) (379 pages)

Model: 2008 KIA Carens
File size: 14.81 MB
Pages: 379 pagesPobierz Instrukcja Instrukcja Obsługi

Instrukcja Opis
Osób z wrażliwą skórą podatną z tyłu siedzeń kierowcy i przedniego umieszczać ciężkich lub ostrych na oparzenia pasażera. Przed rozpoczęciem potencjalnego zagrożenia jazdy należy ustawić do właściwej podczas jazdy samochodu. Przedmioty te mogą zająć się ogniem i/lub wybuchnąć kiedy samochód będzie wystawiony na działanie wysokiej temperatury przez długi czas.

Pociągnąć do góry dźwignię regulacyjnego do góry, aby podnieść odblokowującą prowadnice siedzenia oraz w dół, aby opuścić tylną część umieszczoną pod jego dolną częścią i poduszki siedzenia. Pociągnąć do góry dźwignię pochylenia oparcia umieszczoną na zewnątrz dolnej części siedzenia na jego zewnętrznym boku z tyłu lub na górze tylnego oparcia 3 13. Włożyć sprzączkę tylnych pasów drugiego rzędu do tyłu oraz przewożenie długich przedmiotów lub w bezpieczeństwa do kieszeni pomiędzy zdecydowanie pociągnąć do góry celu zwiększenia pojemności ładunkowej tylnym oparciem i poduszką oraz oparcie, aż do jego zatrzaśnięcia w samochodu.

Przedmioty przewożone na złożonych siedzeniach nie powinny wystawać powyżej górnej krawędzi przednich siedzeń. Może to doprowadzić do przesunięcia się ładunku do przodu powodując obrażenia lub uszkodzenia pojazdu podczas gwałtownego hamowania. Aby korzystać z tylnego siedzenia, unieś i popchnij oparcie siedzenia ku tyłowi, pociągając za dźwignię pochylania (2).